gochag12 - komentarze


Heyo wszystkim! Co u was slychac? Za dwa tygodnie w naszej szkole jest dyskoteka!! Odlot.... i wczoraj czyli w sobote pojechalam z moja mama i tatem do osrayu (Orsayu) i kupilam fajnom bluzke na dyske! Z kacprem to jest tak ze dam se siana z nim bo nie mam po co sie meczyc. Byla bardzo beznadziejna sprawa i pomyslalam ze nie warto. Ale teraz bardzo prosze. Skoro juz nie walcze o kacpra to moze by sie wreszcie ten ktos przedstawil!? Warto by bylo bo tylko glupiec umie tak nekac ludzi. A mam nadzieje ze ten ktos nie jest takim idiotem jak mysle! Najwyzsza pora zeby to zrobic! OKA?! Moja psiapsiulka sliwa jest zalamana. Jej chomis choruje i nie wie co ma poczac. Bardzo was prosze gdybyscie mogli to zostawcie na jej blogu w komecie kilka sluw otuchy. Adres brzmi tygrysek.talk.pl Ale u mnie tez byscie mogli zostawic jakis slad o sobie. Kazdy kto zostawi kometa u mnie odwiedze wtedy jego bloga. I tez zostawie kometa! Ale jak narazie to sayonarcia....................:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.01.2005 :: 18:21 :: avc79.neoplus.adsl.tpnet.pl

tygyresk

czemu nic nie piszesz?? pisz bo nie mam co czytac. i wpadnij na jeden blog:
niezdecydowana.talk.pl i powiedz czy on ci kogos nie przypomina... to sailonara. papapapa... odezwij sie.
17.01.2005 :: 19:23 :: avv113.neoplus.adsl.tpnet.pl

tygrysek

otworzono kacik zlamanych serc i rozterek...wpadnij..wrto
tygrysek.talk.pl

17.01.2005 :: 15:27 :: c163.e-wroc.com

Kathleen

To ja Kasia L. Wpisałam Ci się do xiegi to jeszcze cosik skomentuje bo cie lubie :P
No więc jakbyś czegoś potrzebowała np. szablon, avatar itp albo jakiś button dla siebie to robie na zamówienie - kilka już mam! Niedługo otwieram stronke z dodatkami. Dostaniesz cynk jak juz załoze.

Pozdrawiam - Katarzyna H. Labak :]
Talk.pl :: Wróć