13.01.2005 :: 15:42
Heya wszystkim...znanym! Dobra. Ktos mi napisal we wtorek kometa i napisal ze "maialas duzo okazji zeby sie zapytac!! obserwowalem cie. hihihhi!" Podpisal sie "ktos znany..." Niech ten ktos znany powie kim jest. Spoko nikomu nic nie zrobie. Pustak jezeli to ty to powiedz prosze prawde ze to ty! A jesli to ty Kacper z 6c z mojej szkoly to prosze ujawnij sie wreszcie! Bardzo prosze podac info. kim jest ten ktos znany. JASNE?! Dobra. To na dzisiaj wystarczy jezeli chodzi o kometarze. A nie! Jeszcze jedno. Prosze zostawiajcie chociaz jedno slowo w komecie jesli czytacie tego bloga bo chce wiedziec ze na tej planecie ktos istnieje!!! No. Juz skonczylam. W kazdym razie dzisiaj K...no dobra. Kacper dzisiaj zaczol mnie unikac kolosalnym lukiem (łukiem). Co on sie zrazil do mnie?? Nawet kiedy ja gralam w pingla na przerwie i chcial podejsc to od razu sie cofnol kiedy tylko mnie zobaczyl. Cholera! Co jest ludzie? Ja nic wam nie zrobie. Jesli juz to kogos kopne albo spoliczkuje jesli mnie wkurzy. Ale to juz bardzo rzadko sie zdarza. Mielismy przez trzy lekcje zastepstwa. Wszystkie byly fajowe. I ostatnio juz nie jestem snieta tylko nakrecona! Chyba przez ten nadmiar wypitej pepsi z puszki. Nawet kiedy widzialam Kacpra to juz go chcialam zawolac. Juz zaczelam "KA......" i mnie zdusilo. Na dodatek Justyna sie ze mna zalozyla ze ja nastempnym razem zawolam Kacpra dokladnie. To bedzie koszmar. Dobra koncze. Jakby co to moze jeszcze napisze dzisiaj. Ale narazie...........pozdro for Kacper!!! Papapapapapapapapapapa........:*