gochag12 - komentarze


Tak jest!! Moi rodzice powiedzieli ze jesli odrobie dzisiaj lekcje i posprzatam pokuj (muj) to mnie puszcza na orkiestre!!! Inni rodzice tez tak muwiom. Jest jest jest!!! I o to chodzi. Szkoda tylko ze K musi jechac do cioci. Ale napewno bedzie extra zabawa!!! Ale jestem szczesliwa!! Nie moge uwierzyc ze to juz jutro!!!! No dobra...zmienie temat. Dzisiaj przyszlam do Juchy zeby jej pomuc posprzatac mieszkanie. Nastepnie poszlysmy na dwur i spotkalysmy sie z majkom i sliwom. Okazalo sie ze one niedawno widzialy K. I to trzy razy! Jak ja sie ucieszylam! Juz chcialam poleciec go zobaczyc i moze pogadac ale one mnie zatrzymaly i powiedzialy zebym go nie szukala bo on chyba juz poszedl do domu. Eh...szkoda. Ale jestem pewna ze w poniedzialek go zobacze nie jeden raz!!! Ale jestem szczesliwa a raczej zakochana. Parapapapa I

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.01.2005 :: 15:58 :: avn245.neoplus.adsl.tpnet.pl

tygrysek

ale z cibie wariatka... a czemu nic nie napisalas o naszym, wypadzie?? co?? juz masz mi tu pisac. a jak cos to zostaw komenta na moim... ja juz mam notke z wośp. do jutra..
Talk.pl :: Wróć