gochag12 - komentarze


Czesc wam!!! Nie uwierzycie. Dzisiaj moje psiapiulki namuwily mnie zebym napisala list do K i zaprosila go na Wielką Orkiestre Świątecznej Pomocy. Dałam go przez mojom posredniczke Majke. Aha! Moja czwarta psiapsiulka nazywa sie majka, narazie (chyba) nikogo nie kocha, chodzi ze mnom do jednej klasy (ostatnio) nagrywa ze mnom plyte. Ona jest o rok mlodsza od nas wszystkich. No wiec wrucmy do tematu. Tak wiec K powiedzial ze mnie nie zna. Niestety:( Ale potem zaproponowalam zeby maja mnie z nim zapoznala bo pewnie mysli ze ta gosia to majka!!! No to poszlysmy niedaleko jego sali i kiedy stanelysmy to akurat zadzwonil dzwonek. I wtedy ON wyszedl. Ah... ale on fajnie wyglondal. Sory. Cofam to:D Nie bede was zanudzac:) No i maja mnie do niego ciongnela, ale..... ale ze mnie debilka... ale niestety JA STCHURZYLAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DLACZEGO?!?!?! Za to mam jeszcze szczesliwom nowine. Zaczelysmy go sledzic. No i przynajmniej wiem gdzie on mieszka! Yahoo!!! No dobra. Jutro musze go poznac. Tak. Odwaze sie. Nie dam sie zastraszyc! Nikt mnie nie powsztrzyma!!! No dobra. Tylko mamy jeszcze malego problema. Bo otuz moje psiapsiulki powiedzialy ze jednak pojedziemy na tom orkiestre w babskim gronie. Ale jednak sliwa nie jest pewna. Muwi ze moze zaprosi swojego M ale jeszcze nie wie. Ja jak narazie musze obmyslec plan (tak na zas) zeby to jakos odkrecic. Dobra narazie ide zjesc objad i kuc do historii. Trzymajcie kciuki zebym jutro dostala z historii 5 albo i nawet 6!!! To czesc!!! Papapapapapapapapapa.........:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.01.2005 :: 19:28 :: awp92.neoplus.adsl.tpnet.pl

tygysek

oki. ja ci pomoge...
Talk.pl :: Wróć